Zavrieť správu

Kontakt

Baťa Slovensko a.s. SNP 16 811 06 Bratislava
  • telefonicky na čísle 0850 311 999
    (v pracovných dňoch medzi 8 - 17h)
  • e-mailom na kontakt@bata.sk
  • písomne na adrese: Baťa Slovensko, a.s., SNP 16, 811 06 Bratislava
  • či prostredníctvom kontaktného formulára, viď. nižšie
  • Platobné Baťa šeky: Podrobné informácie o ponuke platobných šekov (darčekových poukážok) nájdete na stránke www.bata.sk/platobneseky. Všetky objednávky šekov a prípadné otázky Vám zodpovieme na e-maile platebniseky@bata.cz.

Viac informácií o podmienkach nákupu a cenách za doručenie službou Bata Home.

Ochrana osobných údajov

BAŤA, akciová spoločnosť, ako prevádzkovateľ serveru www.bata.sk , garantuje bezpečnost a ochranu zverených osobných údajov, a to v plném súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Kupujúci súhlasí so spracovaním týchto dvojích osobných údajov: meno a priezvisko, adresa bydliska, identifikačné číslo, daňové identifikačné číslo, adresa elektronickej pošty a telefonne číslo.

Kupujúci súhlasí so spracovaním osobných údajov predávajúcim pre účely realizácie práv a povinností z kúpnej zmluvy.

Kupujúci berie na vedomie, že je povinný svoje osobné údaje (pri registrácii, vo svojom užívateľskom účte, pri objednávke realizovanej z webového rozhrania obchodu) uvádzať správne a pravdivo, a že je povinný bez zbytočného odkladu informovať predávajúceho o zmene vo svojich osobných údajoch.

Spracovaním osobných údajov kupujúceho môže predávajúci poveriť tretiu osobu, ako spracovateľa.Osobné údaje budú spracovávané po dobu neurčitú.

Kupujúci potvrdzuje, že poskytnuté osobné údaje sú presné, a že bol poučený o tom, že sa jedná o dobrovolné poskytnutie osobných údajov. Rovnako potvrdzuje, že bol poučený o tom, že súhlas so spracovaním osobných údajov môže vo vzťahu k predávajúcemu kedykoľvek odvolať písomným oznámením doručeným na adresu predávajúceho.

V prípade, že by sa kupujúci domnieval, že predávajúci alebo spracovateľ vykonáva spracovanie jeho osobných údajov, ktoré je v rozpore s ochranou súkromého a osobného života kupujúceho alebo v rozpore so zákonom, hlavne ak sú osobné údaje nepresné s ohľadom na účel ich spracovania, môže:
- požiadať predávajúceho o vysvetlenie,
- požadovať, aby predávajúci alebo spracovateť odstránil takto vzniknutý stav.
Najmä se môže jednať o blokovanie, vykonanie opravy, doplnenie alebo likvidáciu osobných údajov. Ak je žiadosť kupujúceho vyhodnotená ako oprávnená, predávajúci či spracovateľ odstráni závadný stav bezodkladne. Tým nie je dotknuté právo kupujúceho obrátiť sa so svojim podnetom na Úrad pre ochranu osobných údajov.

Kupujúci súhlasí so zasielaním informácií súvisiacimi s tovarom, službami alebo podnikom predávajúceho a obchodných oznámení na poštovú, elektronickú adresu či mobilný telefón kupujúceho.

* Povinný údaj

Načítava sa ...

Odoslali sme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračovat na přihlášení

Stratili ste heslo?

Je jednoduché stratiť prehľad o vašich prístupových údajoch. Chceme vám preto pomôcť s jednoduchou obnovou hesla.

Prihlásiť sa do Baťa Klubu

Stratili ste heslo?

PRIDAJTE SA K TISÍCOM ĽUDÍ, KTORÍ DOSTÁVAJÚ NAŠE NEWSLETTERY!

Zadajte svoju emailovú adresu a buďte vždy v obraze. Neposielame spam. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek.

Vaša emailová adresa nie je platná. Prosíme skontrolujte, či ste ju vyplnili správne.
Táto emailová adresa je už registrovaná. Prosím zadajte inú emailovú adresu
Ospravedlňujeme sa. Neočakávaná chyba, skúste to prosím neskôr.
Ďakujem, nemám záujem.
Načítava sa...

Ďakujeme, že ste sa k nám pridali

Stačí iba skontrolovať Váš e-mail a potvrdiť prihlásenie k odberu. Ste už blízko k novinkám od Baťu! Berieme spam veľa vážne, chceme preto mať istotu, že je všetko správne.