Výmena a vrátenie tovaru

Obúvame Vás už viac ako 120 rokov a vieme, že kvalitná obuv, ktorá dokonale sadne Vašej nohe je základom každého príjemného dňa. Záleží nám na tom, aby ste nosili tú správnu veľkosť a tvar obuvi. Urobíme teda všetko preto, aby sme Vám proces výmeny či vrátenia obuvi čo najviac zjednodušili. Vymeniť alebo vrátiť tovar zakúpený na www.bata.sk môžete poštou alebo osobne na ktorejkoľvek predajni Baťa. Celý proces je veľmi jednoduchý.

Výmena alebo vrátenie tovaru na predajni

Na ktorejkoľvek predajni Baťa od Vás tovar prevezmeme a vrátime Vám ihneď peniaze. Ak si prajete inú veľkosť, či iné topánky (a Vami želaný tovar sa nenachádza na danej predajni), náš personál s Vami veľmi rád zrealizuje novú objednávku, ktorú Vám doručíme domov.

Výmena alebo vrátenie tovaru poštou

Poštou môžete tovar vymeniť či vrátiť zaslaním na adresu odosielateľa.

Do balíčka prosíme priložte toto vyplnené tlačivo na vrátenie tovaru.

Výmenu tovaru poštou realizujeme vrátením peňazí za pôvodnú objednávku na bankový účet zákazníka. Následne nato zákazník vytvorí novú objednávku, buď cez náš eshop www.bata.sk, alebo na predajni za asistencie predávajúceho personálu.

Dôležité

Tovar, ktorý si prajete vymeniť alebo vrátiť samozrejme nesmie byť nosený či inak užívaný.

Doba na vrátenie tovaru je 30 dní od prevzatia tovaru, bez udania dôvodu.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte sa obrátiť na náš zákaznícky servis telefonicky na 0850 311 999. (v pracovných dňoch medzi 8 - 17h)


Prajeme Vám príjemné nakupovanie.