Zavrieť správu

Niečo sa pokazilo

Nesprávna odozva serveru. Skúste znova načítať stránku.

Registrácia do Baťa klubu

Zaregistrujte sa pomocou formulára nižšie.
Môžete sa tešiť na klubové ceny, poukážky za nákupy a exkluzívne akcie.Viac o Baťa klubu

Baťa Klub
Načítava sa...

Áno, chcem vytvoriť členský účet v Baťa klube podľa Podmienok Baťa klubu (Podmienky) a beriem na vedomie, že vedenie účtu zahŕňa nevyhnutné spracovanie mojich osobných údajov podľa dokumentu Zásady spracovania osobných údajov (Zásady). Vyhlasujem, že som sa s Podmienkami a Zásadami riadne oboznámil(a), súhlasím s nimi a beriem na vedomie svoje práva uvedené v Zásadách, najmä právo na námietky proti priamemu marketingu.

Áno, chcem byť informovaný(-á) o nových kolekciách, zaujímavých udalostiach, horúcich módnych trendoch, exkluzívnych ponukách, špeciálnych zľavách a súhlasím so zasielaním obchodných oznamov elektronickými prostriedkami alebo poštou. Súhlas môžete kedykoľvek v budúcnosti odvolať.

Áno, chcem prispôsobiť obsah webu aj obchodných oznámení mojim prianiam a potrebám a na tento účel súhlasím s rozhodovaním založeným výhradne na automatizovanom spracovaní mojich osobných údajov vrátane profilovania. Súhlas môžete kedykoľvek v budúcnosti odvolať.

* Povinný údaj

Odoslali sme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračovat na přihlášení

Stratili ste heslo?

Je jednoduché stratiť prehľad o vašich prístupových údajoch. Chceme vám preto pomôcť s jednoduchou obnovou hesla.

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Prihlásenie

Ak ste sa do starého klubu prihlasovali číslom karty a PINom, tak pre prvé prihlásenie do nového klubu zadajte číslo karty (bez medzier) do políčka pre e-mail a PIN do políčka pre heslo.

Zabudli ste heslo?

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Boli ste úspešne prihlásený ako

Načítava sa...

Ďakujeme, že ste sa k nám pridali

Stačí iba skontrolovať Váš e-mail a potvrdiť prihlásenie k odberu. Ste už blízko k novinkám od Baťu! Berieme spam veľa vážne, chceme preto mať istotu, že je všetko správne.