Zavrieť správu

Niečo sa pokazilo


Nesprávna odozva serveru. Skúste znova načítať stránku.

Registrácia do Baťa klubu

Zaregistrujte sa pomocou formulára nižšie.
Môžete sa tešiť na klubové ceny, poukážky za nákupy a exkluzívne akcie.Viac o Baťa klubu

Baťa Klub
Načítava sa...

Áno, chcem vytvoriť členský účet v Baťa klube a stať sa členom Baťa klubu podľa Pravidiel Baťa klubu (Pravidlá). Prehlasujem, že som sa s Pravidlami riadne oboznámil(a) a súhlasím s nimi. Beriem na vedomie, že pre realizáciu môjho členstva v Baťa klube je nevyhnutné spracovanie mojich osobných údajov. Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu uvedenom v dokumente Zásady spracovania osobných údajov, pričom prehlasujem, že som sa s týmto dokumentom riadne oboznámil(a).

Áno, chcem byť informovaný(-á) o nových kolekciách, zaujímavých udalostiach, horúcich módnych trendoch, exkluzívnych ponukách, špeciálnych zľavách a súhlasím so zasielaním obchodných oznamov elektronickými prostriedkami alebo poštou a so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu uvedenom v dokumente Zásady spracovania osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek v budúcnosti odvolať.

Áno, chcem prispôsobiť obsah webu aj obchodných oznámení mojim prianiam a potrebám a na tento účel súhlasím s rozhodovaním založeným výhradne na automatizovanom spracovaní mojich osobných údajov vrátane profilovania a so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu uvedenom v dokumente Zásady spracovania osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek v budúcnosti odvolať.

* Povinný údaj

Odoslali sme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračovat na přihlášení

Stratili ste heslo?

Je jednoduché stratiť prehľad o vašich prístupových údajoch. Chceme vám preto pomôcť s jednoduchou obnovou hesla.

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Boli ste úspešne prihlásený ako

Načítava sa...

Ďakujeme, že ste sa k nám pridali

Stačí iba skontrolovať Váš e-mail a potvrdiť prihlásenie k odberu. Ste už blízko k novinkám od Baťu! Berieme spam veľa vážne, chceme preto mať istotu, že je všetko správne.