Zavrieť správu

Niečo sa pokazilo


Nesprávna odozva serveru. Skúste znova načítať stránku.

Czech Chicks

Odhaľte 4 jesenné must- have, ktoré pre Vás vybrali najpopulárnejšie české fashion blogerky Hanka a verča z blogu Czechchicks.com. Kolekcia sa Vám postupne predstaví v priebehu ôsmych týždňov tak, aby ste už v októbri mali všetky Baťa Must- have doplnky vo svojom šatníku. Spoznajte tajomstvo Baťa kolekcie a vykročte rovnými nohami do krásnej jesene.

Ikona jesene

Či už na podpätku alebo bez, v koži či v semišovej úprave, členková obuv je ikonou jesene. A práve členková obuv je tip číslo jedna jesenných nevyhnutností od módnych blogeriek Czech Chicks. Hanka i Verča si vybrali krásne jesenné tóny zaprášenej horčice a koňaku, ktoré sú zároveň farbami sezóny. Členkovú obuv hravo skombinujete s akýmikoľvek jesennými outfitmi. Patria medzi najzákladnejšie a najikonickejšie doplnky jesenného šatníka.

Ikona jesene

Či už na podpätku alebo bez, v koži či v semišovej úprave, členková obuv je ikonou jesene. A práve členková obuv je tip číslo jedna jesenných nevyhnutností od módnych blogeriek Czech Chicks.

Načítava sa...

Odoslali sme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračovat na přihlášení

Stratili ste heslo?

Je jednoduché stratiť prehľad o vašich prístupových údajoch. Chceme vám preto pomôcť s jednoduchou obnovou hesla.

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Boli ste úspešne prihlásený ako

Načítava sa...

Ďakujeme, že ste sa k nám pridali

Stačí iba skontrolovať Váš e-mail a potvrdiť prihlásenie k odberu. Ste už blízko k novinkám od Baťu! Berieme spam veľa vážne, chceme preto mať istotu, že je všetko správne.