Zavrieť správu

Niečo sa pokazilo

Nesprávna odozva serveru. Skúste znova načítať stránku.

Czech Chicks

Odhaľte 4 jesenné must- have, ktoré pre Vás vybrali najpopulárnejšie české fashion blogerky Hanka a verča z blogu Czechchicks.com. Kolekcia sa Vám postupne predstaví v priebehu ôsmych týždňov tak, aby ste už v októbri mali všetky Baťa Must- have doplnky vo svojom šatníku. Spoznajte tajomstvo Baťa kolekcie a vykročte rovnými nohami do krásnej jesene.

Glam look

Tento rok v zime nemusíte vedieť spievať ani hrať na gitare, aby ste mohli nosiť štýlové outfity rockových hviezd. Zahrajte si so štýlom, ktorý pozýva späť na scénu módu, ktorá je inšpirovaná ikonami punku, grunge, rocku i metálu. Rockový glamour je tento rok na jeseň plný impozantných strihov, kovových cvočiek a metalických odleskov.

Glam look

Tento rok v zime nemusíte vedieť spievať ani hrať na gitare, aby ste mohli nosiť štýlové outfity rockových hviezd.Rockový glamour je tento rok na jeseň plný impozantných strihov, kovových cvočiek a metalických odleskov.

Načítava sa...

Odoslali sme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračovat na přihlášení

Stratili ste heslo?

Je jednoduché stratiť prehľad o vašich prístupových údajoch. Chceme vám preto pomôcť s jednoduchou obnovou hesla.

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Prihlásenie

Ak ste sa do starého klubu prihlasovali číslom karty a PINom, tak pre prvé prihlásenie do nového klubu zadajte číslo karty (bez medzier) do políčka pre e-mail a PIN do políčka pre heslo.

Zabudli ste heslo?

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Boli ste úspešne prihlásený ako

Načítava sa...

Ďakujeme, že ste sa k nám pridali

Stačí iba skontrolovať Váš e-mail a potvrdiť prihlásenie k odberu. Ste už blízko k novinkám od Baťu! Berieme spam veľa vážne, chceme preto mať istotu, že je všetko správne.