Zavrieť správu

Niečo sa pokazilo

Nesprávna odozva serveru. Skúste znova načítať stránku.

Czech Chicks

Odhaľte 4 jesenné must- have, ktoré pre Vás vybrali najpopulárnejšie české fashion blogerky Hanka a verča z blogu Czechchicks.com. Kolekcia sa Vám postupne predstaví v priebehu ôsmych týždňov tak, aby ste už v októbri mali všetky Baťa Must- have doplnky vo svojom šatníku. Spoznajte tajomstvo Baťa kolekcie a vykročte rovnými nohami do krásnej jesene.

V rytme mesta

Masívne podpätky sú IN a naviac sú pohodlné! To je kombinácia, ktorá z nich robí ideálny kúsok do mesta. Tento rok na jeseň masívnym podpätkom určite podľahnete tak ako fashion blogerky Czech Chick, ktoré si masívne podpätky vybrali ako jeden zo štyroch tipov pre jesennú neodmysliteľnú výbavu pre dámy. Masívne podpätky v jesennej kolekcii Baťa dominujú a nie je divu. Sú totiž pohodlné a budete v nich o stupienok vyššie.

V rytme mesta

Masívne podpätky sú IN a naviac sú pohodlné! To je kombinácia, ktorá z nich robí ideálny kúsok do mesta. Tento rok na jeseň masívnym podpätkom určite podľahnete tak ako fashion blogerky Czech Chick.

Načítava sa...

Odoslali sme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračovat na přihlášení

Stratili ste heslo?

Je jednoduché stratiť prehľad o vašich prístupových údajoch. Chceme vám preto pomôcť s jednoduchou obnovou hesla.

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Prihlásenie

Ak ste sa do starého klubu prihlasovali číslom karty a PINom, tak pre prvé prihlásenie do nového klubu zadajte číslo karty (bez medzier) do políčka pre e-mail a PIN do políčka pre heslo.

Zabudli ste heslo?

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Boli ste úspešne prihlásený ako

Načítava sa...

Ďakujeme, že ste sa k nám pridali

Stačí iba skontrolovať Váš e-mail a potvrdiť prihlásenie k odberu. Ste už blízko k novinkám od Baťu! Berieme spam veľa vážne, chceme preto mať istotu, že je všetko správne.