Zavrieť správu

Niečo sa pokazilo

Nesprávna odozva serveru. Skúste znova načítať stránku.

Odhaľte módne nevyhnutnosti, ktoré sme pre vás vybrali na chladné novembrové a decembrové dni. Kolekcia sa vám postupne predstaví v priebehu ôsmich týždňov, a veríme, že vás naše must-have kúsky inšpirujú k zaujímavým outfitom. Spoznajte tajomstvo Baťa kolekcie a nájdite si svoj osobitý štýl.

KVETINOVY GLAM ROCK

Vyrazte do boja proti pochmúrnemu počasiu a nechajte svoj štýl rozkvitnúť farbami jesenného lístia. Pre uvoľnený look odporúčame zvoliť obuv v štýle Chelsea alebo klasické šnurovacie topánky s masívnou štruktúrovanou podošvou. Tú oceníte predovšetkým v daždivých a mrazivých dňoch. Vďaka nadčasovému strihu a kvalitným materiálom sa budete cítiť pohodlne po celý deň. Hodí sa k úzkym džínsom, kožušinovým vestám a oblečeniu s károvaným vzorom. Nemusíte sa báť kombinácie s červenou, vínovou, tmavomodrou a horčicovou farbou.

KVETINOVY GLAM ROCK

Vyrazte do boja proti pochmúrnemu počasiu a nechajte svoj štýl rozkvitnúť farbami jesenného lístia. Pre uvoľnený look odporúčame zvoliť obuv v štýle Chelsea alebo klasické šnurovacie topánky s masívnou štruktúrovanou podošvou.

MOTORKÁRSKY ŠTÝL

Motorky ani drsné výrazy nie sú potrebné. Dnes stačí pre nefalšovaný motorkársky štýl to správne obutie. Členková obuv s mierne rebelským nádychom je nadčasová a ľahko sa kombinuje s vašimi obľúbenými outfitmi. Kvalitná koža, pracky, kovové spony, zaujímavé prešívanie – dovolené je všetko. A čím viac, tým lepšie. Motorkárske topánky noste so sivými nohavicami a doplňte dlhým elegantným kabátom pre ten správny kontrast. Ak si chcete zachovať celý look v rovnakom duchu, zvoľte koženú bundu a roztrhané džínsy.

MOTORKÁRSKY ŠTÝL

Motorky ani drsné výrazy nie sú potrebné. Dnes stačí pre nefalšovaný motorkársky štýl to správne obutie. Členková obuv s mierne rebelským nádychom je nadčasová a ľahko sa kombinuje s vašimi obľúbenými outfitmi. Kvalitná koža, pracky, kovové spony, zaujímavé prešívanie.

V e-shope už vypredané

94,99 €

kód 596-9620 / vel. 41
V e-shope už vypredané

59,99 €

kód 964-4233
V e-shope už vypredané

94,99 €

kód 596-5609 / vel. 36-41

129,00 €

kód 964-6106

25,99 €

kód 904-6117 / vel. M,L,XL,UNI
V e-shope už vypredané

105,00 €

kód 894-4683 / vel. 41-46
Načítava sa...

Odoslali sme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračovat na přihlášení

Stratili ste heslo?

Je jednoduché stratiť prehľad o vašich prístupových údajoch. Chceme vám preto pomôcť s jednoduchou obnovou hesla.

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Prihlásenie

Ak ste sa do starého klubu prihlasovali číslom karty a PINom, tak pre prvé prihlásenie do nového klubu zadajte číslo karty (bez medzier) do políčka pre e-mail a PIN do políčka pre heslo.

Zabudli ste heslo?

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Boli ste úspešne prihlásený ako

Načítava sa...

Ďakujeme, že ste sa k nám pridali

Stačí iba skontrolovať Váš e-mail a potvrdiť prihlásenie k odberu. Ste už blízko k novinkám od Baťu! Berieme spam veľa vážne, chceme preto mať istotu, že je všetko správne.