Zavrieť správu

Niečo sa pokazilo

Nesprávna odozva serveru. Skúste znova načítať stránku.

Odhaľte módne nevyhnutnosti, ktoré sme pre vás vybrali na chladné novembrové a decembrové dni. Kolekcia sa vám postupne predstaví v priebehu ôsmich týždňov, a veríme, že vás naše must-have kúsky inšpirujú k zaujímavým outfitom. Spoznajte tajomstvo Baťa kolekcie a nájdite si svoj osobitý štýl.

ELEGANTNÉ DÁMSKE ČIŽMY

Čižmy vo výške po členky i nad kolená sú jednoznačne must-have tohtoročnej sezóny. Hodia sa všetkým a vyzerajú absolútne skvele. Vysoké čižmy vám dodajú sebavedomie a nižšia členková obuv doladí váš mestský štýl. Ihličkové podpätky predĺžia nohy až do nebies a zalichotia postave. Stavte na čiernu klasiku alebo skúste niečo nové a obujte si hnedý, béžový či vínový variant. Hodia sa k úzkym nohaviciam, pleteným svetrom s veľkými okami a trendy kožuštekom.

ELEGANTNÉ DÁMSKE ČIŽMY

Čižmy vo výške po členky i nad kolená sú jednoznačne must-have tohtoročnej sezóny. Hodia sa všetkým a vyzerajú absolútne skvele. Vysoké čižmy vám dodajú sebavedomie a nižšia členková obuv doladí váš mestský štýl. Ihličkové podpätky predĺžia nohy až do nebies a zalichotia postave.

NÁPADITÉ BROQUE ZDOBENIE

Klasické brogue zdobenie už nie je iba záležitosťou elegantných poltopánok. Tento rok stavte na štýlovú členkovú obuv s perforáciou, ktorá zaujme na prvý pohľad. Kvalitné materiály, precízne prešívanie a pohodlná podošva si vás omotajú okolo prsta. Skúste kombináciu so „slušnými“ outfitmi alebo popusťte uzdu fantázii a oblečte si maskáčové nohavice s koženou bundou. Budete prekvapení, ako skvele taký rebelský look vyzerá.

NÁPADITÉ BROQUE ZDOBENIE

Klasické brogue zdobenie už nie je iba záležitosťou elegantných poltopánok. Tento rok stavte na štýlovú členkovú obuv s perforáciou, ktorá zaujme na prvý pohľad. Kvalitné materiály, precízne prešívanie a pohodlná podošva si vás omotajú okolo prsta.

V e-shope už vypredané

59,99 €

kód 794-6630 / vel. 39-41
V e-shope už vypredané

44,99 €

kód 961-6606
V e-shope už vypredané

101,00 € 109,00 €

kód 794-6631 / vel. 36-41
V e-shope už vypredané

74,99 €

kód 826-9647 / vel. 41-46
V e-shope už vypredané

63,99 €

kód 896-2646 / vel. 41-46
V e-shope už vypredané

63,99 €

kód 896-3646 / vel. 41-46
Načítava sa...

Odoslali sme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračovat na přihlášení

Stratili ste heslo?

Je jednoduché stratiť prehľad o vašich prístupových údajoch. Chceme vám preto pomôcť s jednoduchou obnovou hesla.

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Prihlásenie

Ak ste sa do starého klubu prihlasovali číslom karty a PINom, tak pre prvé prihlásenie do nového klubu zadajte číslo karty (bez medzier) do políčka pre e-mail a PIN do políčka pre heslo.

Zabudli ste heslo?

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Boli ste úspešne prihlásený ako

Načítava sa...

Ďakujeme, že ste sa k nám pridali

Stačí iba skontrolovať Váš e-mail a potvrdiť prihlásenie k odberu. Ste už blízko k novinkám od Baťu! Berieme spam veľa vážne, chceme preto mať istotu, že je všetko správne.