Zavrieť správu

Niečo sa pokazilo


Nesprávna odozva serveru. Skúste znova načítať stránku.

Výmena a vrátenie tovaru

Obúvame Vás už viac ako 120 rokov a vieme, že kvalitná obuv, ktorá dokonale sadne Vašej nohe je základom každého príjemného dňa. Záleží nám na tom, aby ste nosili tú správnu veľkosť a tvar obuvi. Urobíme teda všetko preto, aby sme Vám proces výmeny či vrátenia obuvi čo najviac zjednodušili. Vymeniť alebo vrátiť tovar zakúpený na www.bata.sk môžete poštou na Baťa Slovensko a.s., Námestie Andreja Hlinku 7B, 010 01 Žilina alebo osobne na ktorejkoľvek predajni Baťa. Celý proces je veľmi jednoduchý.

Výmena alebo vrátenie tovaru na predajni

Objednaný tovar nie je podľa vašich predstáv? Do 30 dní od prevzatia balíčku ho môžete vrátiť na ktorejkoľvek našej predajni Baťa. Vrátený tovar nesmie byť poškodený, musí byť vrátane všetkých pôvodných obalov a kúpneho dokladu. Namiesto vami vráteného tovaru si budete môcť vybrať iný tovar v zodpovedajúcej hodnote. Nič vás nezaujalo? Nevadí s vašim súhlasom vám miesto finančnej čiastky ponúkneme overovaný šek v rovnakej hodnote, akú má vami vrátený tovar (šek môžete uplatniť v ktorejkoľvek našej kamennej predajni). Pokiaľ od vášho nákupu neuplynulo ešte 14 dní vrátime vám hotovosť alebo príslušnú čiastku na platobnú kartu.

Výmena alebo vrátenie tovaru poštou

Poštou môžete tovar vymeniť či vrátiť zaslaním na adresu odosielateľa.

Do balíčka prosíme priložte toto vyplnené tlačivo na vrátenie tovaru.

Výmenu tovaru poštou realizujeme vrátením peňazí za pôvodnú objednávku na bankový účet zákazníka. Následne nato zákazník vytvorí novú objednávku, buď cez náš eshop www.bata.sk, alebo na predajni za asistencie predávajúceho personálu.

Dôležité

Tovar, ktorý si prajete vymeniť alebo vrátiť samozrejme nesmie byť nosený či inak užívaný.

Doba na vrátenie tovaru je 30 dní od prevzatia tovaru, bez udania dôvodu.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte sa obrátiť na náš zákaznícky servis telefonicky na 0850 311 999 (v pracovných dňoch medzi 8 - 17h).


Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

Načítava sa...

Odoslali sme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračovat na přihlášení

Stratili ste heslo?

Je jednoduché stratiť prehľad o vašich prístupových údajoch. Chceme vám preto pomôcť s jednoduchou obnovou hesla.

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Boli ste úspešne prihlásený ako

Načítava sa...

Ďakujeme, že ste sa k nám pridali

Stačí iba skontrolovať Váš e-mail a potvrdiť prihlásenie k odberu. Ste už blízko k novinkám od Baťu! Berieme spam veľa vážne, chceme preto mať istotu, že je všetko správne.