Zavrieť správu

Niečo sa pokazilo

Nesprávna odozva serveru. Skúste znova načítať stránku.

Zanechaj českú stopu

Vydajte sa po stopách tradičného českého remesla. Vyberte si z kolekcie českých výrobkov kvalitné a poctivé topánky, ktoré od nápadu po odoslanie do predajne nikdy neopustili našu krajinu. Sú totiž výsledkom šikovných rúk obuvníkov z malej továrne v Dolnom Němčí pri Uherskom Hradišti.

Túto ručne robenú voľnočasovú obuv obvykle nájdete pod značkou Weinbrenner a od prvej vzorky po finálnu topánku netrvá jej výroba viac než jeden týždeň. Pri vypracovaní kože, šití, lepení, tvarovaní a lisovaní na kopyte prejde rukami desiatok našich najskúsenejších kolegov. K tradičnému remeslu sa navyše často pridáva aj neobvyklý dizajn. Tunajšia továreň totiž dlhodobo spolupracuje so študentmi stredných a vysokých škôl zameraných na dizajn.

Obujte si pohodlnú obuv predstavujúcu dvadsaťpäť rokov skúseností a osvedčených postupov výroby. Obuv, ktorú pre vás s dôrazom na každý detail vyrábame už štvrť storočia.

Zdieľaj príbeh poctivej
českej topánky

Načítava sa...

Odoslali sme nové heslo na Váš e-mail.

Pokračovat na přihlášení

Stratili ste heslo?

Je jednoduché stratiť prehľad o vašich prístupových údajoch. Chceme vám preto pomôcť s jednoduchou obnovou hesla.

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Prihlásenie

Ak ste sa do starého klubu prihlasovali číslom karty a PINom, tak pre prvé prihlásenie do nového klubu zadajte číslo karty (bez medzier) do políčka pre e-mail a PIN do políčka pre heslo.

Zabudli ste heslo?

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás na adrese kontakt@bata.sk alebo na telefónnom čísle 0850 311 999.

Boli ste úspešne prihlásený ako

Načítava sa...

Ďakujeme, že ste sa k nám pridali

Stačí iba skontrolovať Váš e-mail a potvrdiť prihlásenie k odberu. Ste už blízko k novinkám od Baťu! Berieme spam veľa vážne, chceme preto mať istotu, že je všetko správne.